Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Narkotyki u 18-latka

18-latek z Łomży miał blisko 50 gramów marihuany. Narkotyki znaleźli u niego policjanci. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak przekazuje policja funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży w piątek weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich ustaleń wynikało, że mieszkający pod tym adresem 18-latek może posiadać narkotyki. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Funkcjonariusze ujawnili schowane w szafie zawiniątko w którym było blisko 50 gramów suszu roślinnego. Badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana. Jeszcze tego samego dnia 18-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę