Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dachowanie mazdy

Trzy młode osoby zostały ranne w wypadku samochodowym do którego doszło w sobotę wieczorem pomiędzy Konarzycami a Łochtynowem. Jadący tędy samochód marki mazda wypadł z drogi i kilkakrotnie dachował. Trzy jadące nim osoby trafiły do szpitala. Z informacji przekazywanych przez świadków wynika, że stan co najmniej dwóch z nich jest poważny.

Do wypadku doszło ok. 20.30. Droga w tym miejscu ma nawierzchnię gruntową. Prawdopodobnie mazda musiała jechać z dużą prędkością. Samochód po zjechaniu z drogi kilkakrotnie dachował i zatrzymał się w polu kilkanaście metrów od drogi.

Auto prowadził 26-latek - prawdopodobnie był nietrzeźwy. On oraz jadąca z nim 22-letnia kobieta i 29-letni mężczyzna trafili do szpitala.

Policjanci wyjaśniają szczegółowo przyczyny i okoliczności wypadku.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę