Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Dwoje dzieci z Łomży bierze udział w akcji „Stylowe dzieciaki” w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce

Główne zdjęcie
Ala na zdjęciu w niebieskiej spódnicy oraz Mieszko w niebieskiej koszuli

W miniony poniedziałek i wtorek, w Galerii Bursztynowej odbyła się sesja zdjęciowa w ramach akcji „Stylowe dzieciaki”. Przed obiektywem fotografa Adama Wołosza stanęło 13-ro dzieci, wśród nich dwoje z Łomży. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dwudniowego wydarzenia.

Były to dwa dni pełne wrażeń dla młodych uczestników akcji „Stylowe dzieciaki”. Wśród nich znalazło się także dwoje mieszkańców Łomży 6-letnia Alicja i 4-letni Mieszko. Najmłodsi zaprezentowali kolekcje marek Reporter Young, Coccodrillo oraz 5.10.15. Sesję uatrakcyjniły także zabawki ze sklepu Toy Planet, natomiast skarpetki i podkolanówki zasponsorowała marka Knittex.

Zanim dzieci pokazały swoje umiejętności na planie, wcześniej odwiedziły salon fryzjerski For You, gdzie miały zrobione ciekawe fryzurki. Do zdjęć najmłodszych malowała Aneta Salamucha. Dzięki artystycznemu spojrzeniu na makijaż powstały niesamowite tatuaże, które idealnie pasowały do stylizacji dzieci.

Już wkrótce centrum handlowe opublikuje zdjęcia z sesji zdjęciowej, tymczasem zapraszamy do zajrzenia za kulisy dwudniowego wydarzenia. Dla swoich fanów Galeria Bursztynowa przygotowała także materiał wideo, w którym będzie można zobaczyć wywiady z dziećmi przeprowadzone przez Joannę Zielińską. Film już niedługo będzie można obejrzeć na kanale Youtube Galerii Bursztynowej.

Na dzieciaki czeka jeszcze konkurs z okazji Dnia Dziecka, w którym zwycięzca otrzyma 500 zł na zakupowe szaleństwo.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę