Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Białorusin wyprzedzał na skrzyżowaniu...

Na szczęście tylko groźnie wyglądało. W czwartek wieczorem kierowca audi A8 jadąc drogą krajową nr 61 od strony Stawisk w kierunku Łomży w Cydzynie, w okolicy skrzyżowania, zaczął wyprzedzać ciąg samochodów. Jak się okazało te zwolniły, bo jadący przed nimi ciągnik rolniczy zaczynał zjeżdżać z drogi w lewą stronę.

Doszło do „otarcia” audi i ciągnika, a po nim traktor zjechał do rowu. Na szczęście zarówno kierującemu ciągnikiem rolnikowi jak i kierującemu audi Białorusinowi nic się nie stało. Policjanci orzekli, że kolizji winny jest Białorusin, który wyprzedzał pojazdy w miejscu gdzie był do tego zakaz. Został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę