Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Marihuanę chował w... bieliźnie

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Blisko 12 gramów marihuany znaleźli policjanci przy 21-latku. Mężczyzna był pasażerem w BMW, które zatrzymano do kontroli, po tym jak jego kierowca zajechał drogę innemu samochodowi. Policjanci zaczęli podejrzewać, że pasażer też może mieć coś „na sumieniu”, bo na ich widok zaczął zachowywać się bardzo nerwowo.

Do zdarzenia doszło nocą w poniedziałek. Za kierownica zatrzymanego BMW siedział 20-letni mieszkaniec Łomży. Policjanci zatrzymali to auto bo dojeżdżając do ronda na ul. Piłsudskiego, zajechało ono drogę innemu pojazdowi wymuszając pierwszeństwo przejazdu. Jak relacjonują policjanci podczas kontroli 21-letni pasażer BMW zachowywał się bardzo nerwowo. Policjanci zaczęli podejrzewali, że może mieć przy sobie narkotyki. Okazało się, że w bieliźnie ukrył 4 torebki z zielonym suszem roślinnym. Badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana. W sumie miał jej blisko 12 gramów. Mężczyzna został zatrzymany, a w środę usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Będzie odpowiadał przed sądem i grozi mu nawet kilka lat więzienia.

20-letni kierowca BMW, za zajechanie drogi innemu autu został ukarany mandatem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę