Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

63-latek z narkotykami

Policjanci w jednym z mieszkań w Łomży znaleźli blisko 120 gramów amfetaminy oraz blisko 9 gramów mefedronu. 63-letni mężczyzna który posiadał narkotyki trafił już na dwa miesiące do tymczasowego aresztu.

Akcja policyjna była w ubiegły czwartek. Wówczas policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zapukali do jednego z mieszkań na terenie Łomży, bo z ich ustaleń wynikało, że przebywający pod tym adresem 63-letni mężczyzna może posiadać narkotyki. Informacje te potwierdziły się. Policjanci znaleźli ukryte w szafkach torebki z białym proszkiem. Badanie narkotestem wykazało, że jest to amfetamina. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 120 gramów tego narkotyku. Odnaleźli także blisko 9 gramów mefedronu.

Mężczyzna został zatrzymany po czym usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Na wniosek prokuratury Sąd rejonowy w Łomży zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę