Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wyrwał staruszce torebkę

40-letni Litwin wyrwał torebkę 82-letniej kobiecie w Łomży. Wołająca o pomoc starszą kobietę zauważyli policjanci, którzy szybko złapali złodzieja i odzyskali skradzione rzeczy.

Do zdarzenia doszło w piątek rano w okolicy Placu Pocztowego. Patrolujący ten region miasta policjanci zauważyli  starszą kobietę która wskazując na oddalającego się mężczyznę krzyczała „złodziej, łapcie złodzieja!” Policjanci ruszyli w pościg i złapali jak się okazało 40-letniego obywatela Litwy, których chwilę wcześniej 82-letniej kobiecie „wyrwał”  torebkę i reklamówkę z odzieżą. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. W sobotę usłyszał zarzut kradzieży i ma odpowiadać przed sądem.

Policjanci podają, że 82-letnia pokrzywdzona odzyskała skradzione przedmioty o łącznej wartości ponad 700 złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę