Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wypłynął kłusować na Pisie i utonął

Z Pisy na pograniczu województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego wyłowiono ciało 31-letniego mężczyzny. W akcję poszukiwawczą mieszkańca pobliskiej wsi Jeże w gminie Pisz byli zaangażowani także strażacy z Kolna i Turośli. Mężczyzna zginął w poniedziałek nocą. Wraz z kolegami wypłynął na rzekę by kłusować na ryby za pomocą prądu. W pewnym momencie łódka wywróciła się.

Na łódce było trzech mężczyzn, a czwarty stał na brzegu Pisy. Gdy łódka wywróciła się 31-latek, nie wypłynął. O zaginięciu mężczyzny policję poinformowała jego konkubina. W czwartek zatrzymano trzech kolegów, którzy feralnej nocy byli 31-latkiem. Dziś, po odnalezieniu w rzece jego ciała przedstawiono im zarzuty nieudzielenia pomocy oraz nielegalnego połowu ryb za pomocą prądu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę