sobota, 17 marca 2018 napisz DONOS@

„Radość z Pływania”

Blisko 120 dzieci na pływalni przy ulicy Niemcewicza w Łomży rywalizowało w dziecięcym festiwalu pływackim zorganizowanym w ramach programu Kinder+Sport „Radość z Pływania”. Dzieci zmagały się w ośmiu konkurencjach, podczas których trzeba było m.in. pokonywać dmuchane koła, ścigać się w pływackiej sztafecie, a także szukać w basenie ukrytych skarbów.

W wydarzeniu, w którym najważniejsza jest aktywność fizyczna, żadne dziecko nie zostało pozostawione bez nagrody. Organizatorzy chwalą się, że rozdali 229 medali. Przyznano je w czterech kategoriach - „As współpracy”, „Mistrz szybkości”, „Debeściak nurkowania” i „Geniusz sprawności”, a za dobrą zabawę wszyscy zostali odznaczeni medalami „Radosnego pływaka”.

Kinder+Sport to program przygotowany przez Grupę Ferrero, w celu promowania aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. „Radość z Pływania” 2016/2017 jest trzecią edycją programu, w którym do tej pory udział wzięło ponad 100 tys. dzieci. Akcją objętych jest już ponad 400 basenów, które cyklicznie wyposażane są w sprzęt do nauki pływania.

161121091207.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0