Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Gang z myjni

Trzech młodych mężczyzn kradło pieniądze z automatów wrzutowych na terenach myjni samochodowych. Mieszkańcy powiatu wysokomazowieckiego zostali zatrzymani przez policję, usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy.

Jak przekazuje policja pod koniec kwietnia do komendy w Wysokiem Mazowieckiem zaczęły napływać zgłoszenia od właścicieli myjni samoobsługowych o kradzieżach z włamaniem do automatów wrzutowych. Przestępcy wyważając drzwiczki do automatów zabierali kasetki z pieniędzmi. Złodzieje mieli ukraść 3 tysiące złotych, ale włamując się uszkodzili automaty, powodując straty na ponad 7 tysięcy złotych. Z ustaleń policjantów wynikało, że włamywacze poruszali się mazdą. Taki pojazd, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli w miniony piątek. Połączenie faktów i wnikliwa praca kryminalnych doprowadziła do zatrzymania w poniedziałek trzech mężczyzn w wieku 20, 25, 26 lat podejrzewanych o te kradzieże. Mieszkańcy powiatu wysokomazowieckiego przyznali się do winy. Młodzi ludzie wczoraj usłyszeli zarzuty i za kradzieże z włamaniem będą odpowiadać przed sądem. Grozi im kara nawet do lat 10 więzienia.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę