Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek dziecka na Zjeździe

13-letni uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 został potrącony na ulicy Zjazd przez cysternę przewożącą mleko. Chłopiec wraz z grupą uczniów jechał rowerem na stadion i w pewnym momencie, na wysokości sklepu Lidl zjechał na jezdnię wprost pod przejeżdżającą obok cysternę. Ranny został zabrany do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Do wypadku doszło przed godziną 11. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 13-latek zjeżdżając z chodnika na jezdnię uderzył w prawy, tylny błotnik samochodu. Okoliczności tego zdarzenia będą jeszcze szczegółowo wyjaśniane.

Po wypadku były utrudnienia w ruchu, który w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo. Powodowało to korki nie tylko na ul. Zjazd w Łomży, ale także w Piątnicy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę