Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Na ringu i macie

Główne zdjęcie
Patryk Wieryszko i Dariusz Machnacz

Z medalami wrócili do Łomży młodzi zawodnicy MMA oraz taekwondo olimpijskiego. Pierwsi rywalizowali w Sochaczewie, drudzy w Olecku.

Dawid Sakowski
Dawid Sakowski
Agnieszka Łapińska
Agnieszka Łapińska

W Sochaczewie odbywały się Puchar Polski MMA 2017 w ramach 132 edycji Amatorskiej Ligi MMA odbył się. Prawie 300 zawodników z całej Polski rywalizowało w kilkunastu kategoriach wiekowych i wagowych. Z Łomży startowali w nich reprezentanci klubu Black Horse. Dariusz Machnacz wywalczył srebro w kategorii PK do 61 kg, a Patryk Wieryszko brąz w kategorii Kadet do 61 kg, ulegając w półfinale po wyrównanej walce zwycięzcy kategorii.

W Olecku odbyły się natomiast zawody Pucharu Polski P1 w taekwondo olimpijskim Hidori Cup. W zawodach wzięło udział około 350 zawodników z całej Polski. Z Łomży byli tam zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego „Medyk”. W kategorii młodzika srebrny medal wywalczył Dawid Sakowski, a brązowy Agnieszka Łapińska.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę