sobota, 17 marca 2018 napisz DONOS@

Wypadek na drodze Łomża - Nowogród

Dwie kobiety, które zostały zabrane do szpitala po zderzeniu osobowego daewoo lanosa z ciężarówką na drodze Łomża – Nowogród, po badaniach zostały zwolnione do domu. Całe zdarzenie policjanci kwalifikują jako kolizję drogową, a ruch na drodze wojewódzkiej nr 645 odbywa się już bez zakłóceń.

Do zderzenia samochodów doszło tuż przed godz. 10. Jadący w kierunku Łomży daewoo lanos zderzył się czołowo z ciężarówką. Kierująca osobówką kobieta wyprzedzała samochód ciężarowy i zjechała na przeciwległy pas ruchu na który wyjechała inna ciężarówka z drogi podporządkowanej prowadzącej do pobliskiej żwirowni. Kobieta nie miała szans na wyhamowanie samochodu i uderzyła w tę ciężarówkę. Kierująca i jej pasażerka trafiły do szpitala, ale jak się okazało nie odniosły większych obrażeń i obie po badaniach zostały zwolnione do domu.
Według wstępnych ustaleń policji winnym zderzenia jest kierowca ciężarówki, który wyjechał z drogi podporządkowanej nie upewniając się czy może bezpiecznie wykonać ten manewr. Utrudnienia w ruchu na drodze nr 645 trwały blisko trzy godziny.

161121091207.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0