Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek na drodze Łomża - Nowogród

Dwie kobiety, które zostały zabrane do szpitala po zderzeniu osobowego daewoo lanosa z ciężarówką na drodze Łomża – Nowogród, po badaniach zostały zwolnione do domu. Całe zdarzenie policjanci kwalifikują jako kolizję drogową, a ruch na drodze wojewódzkiej nr 645 odbywa się już bez zakłóceń.

Do zderzenia samochodów doszło tuż przed godz. 10. Jadący w kierunku Łomży daewoo lanos zderzył się czołowo z ciężarówką. Kierująca osobówką kobieta wyprzedzała samochód ciężarowy i zjechała na przeciwległy pas ruchu na który wyjechała inna ciężarówka z drogi podporządkowanej prowadzącej do pobliskiej żwirowni. Kobieta nie miała szans na wyhamowanie samochodu i uderzyła w tę ciężarówkę. Kierująca i jej pasażerka trafiły do szpitala, ale jak się okazało nie odniosły większych obrażeń i obie po badaniach zostały zwolnione do domu.
Według wstępnych ustaleń policji winnym zderzenia jest kierowca ciężarówki, który wyjechał z drogi podporządkowanej nie upewniając się czy może bezpiecznie wykonać ten manewr. Utrudnienia w ruchu na drodze nr 645 trwały blisko trzy godziny.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę