sobota, 16 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Kolejny diler z ładunkiem amfetaminy

25-letni mieszkaniec Zambrowa przewoził w swoim samochodzie 10 litrów płynnej amfetaminy. Z takiej ilości można wytworzyć blisko 14 kilogramów czystego narkotyku o wartości w obrocie detalicznym prawie pół miliona złotych – podaje CBŚP. Mężczyzna po zarzutach prokuratorskich decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu.

fot. CBŚP
fot. CBŚP
fot. CBŚP
fot. CBŚP

Jak podaje kom. Agnieszka Hamelusz funkcjonariusze CBŚP z Białegostoku rozpracowując zorganizowaną grupę przestępczą trudniącą się produkcją, przemytem i handlem narkotykami ustalili, że jedna z osób zaangażowanych w ten proceder będzie przemieszczała się w okolicach Warszawy. Policjanci zorganizowali zasadzkę i kiedy kierujący fiatem brava pojawił się w podwarszawskich Markach zatrzymali go do kontroli drogowej. Mężczyzna, 25-letni mieszkaniec Zambrowa przewoził w bagażniku 12 butelek napojów. Jednak zamiast właściwej zawartości w szczelnie zapakowanych plastikowych butelkach była płynna amfetamina.
Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Wołominie, gdzie usłyszał zarzuty obrotu środkami odurzającymi, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0