Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Kolejny diler z ładunkiem amfetaminy

Główne zdjęcie
fot. CBŚP

25-letni mieszkaniec Zambrowa przewoził w swoim samochodzie 10 litrów płynnej amfetaminy. Z takiej ilości można wytworzyć blisko 14 kilogramów czystego narkotyku o wartości w obrocie detalicznym prawie pół miliona złotych – podaje CBŚP. Mężczyzna po zarzutach prokuratorskich decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu.

fot. CBŚP
fot. CBŚP

Jak podaje kom. Agnieszka Hamelusz funkcjonariusze CBŚP z Białegostoku rozpracowując zorganizowaną grupę przestępczą trudniącą się produkcją, przemytem i handlem narkotykami ustalili, że jedna z osób zaangażowanych w ten proceder będzie przemieszczała się w okolicach Warszawy. Policjanci zorganizowali zasadzkę i kiedy kierujący fiatem brava pojawił się w podwarszawskich Markach zatrzymali go do kontroli drogowej. Mężczyzna, 25-letni mieszkaniec Zambrowa przewoził w bagażniku 12 butelek napojów. Jednak zamiast właściwej zawartości w szczelnie zapakowanych plastikowych butelkach była płynna amfetamina.
Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Wołominie, gdzie usłyszał zarzuty obrotu środkami odurzającymi, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę