Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Śnieg w maju

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na najbliższe dni (źródło: pogodynka.pl)

Przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem, lokalnie krupy śnieżnej lub śniegu – zapowiadają na dziś synoptycy. I ok. 7.30 rano w Łomży spadły pierwsze płatki śniegu. To ma być jednej z najzimniejszych dni maja. Temperatura maksymalna wzrośnie tylko od 6°C do 8°C, ale odczucie zimna będzie potęgował wiatr okresami porywisty, północno-zachodni.

Nocą ma być już prawdziwie zimno. Temperatura minimalna spadnie od -2°C do -4°C, a przy gruncie spadek temperatury może wynosić nawet do -7°C. Wiatr początkowo umiarkowany, później słaby, z kierunków zachodnich.
Jutro w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady deszczu oraz tak samo zimno jak dziś. Według prognoz synoptycznych cieplej ma się zacząć robić od czwartku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę