Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Pijany zajechał drogę motocyklistom

Główne zdjęcie
Pijany kierowca kia zajechał drogę motocyklistom

Mężczyzna, który w sobotnie popołudnie wyjechał samochodem kia z ulicy Rybaki na ul. Zjazd wprost przed motocyklistów był pijany – potwierdzają policjanci. - Badania wykazało, że 76-latek miał ponad promil alkoholu – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Na szczęście obrażenia jakich doznały dwie osoby jadące motocyklami nie okazały się poważne, a całe zdarzenie policjanci zakwalifikowali jako kolizję drogową, a nie wypadek.

Do zdarzenia doszło w sobotę ok.  15:45. Kierujący samochodem kia mężczyzna wyjechał z podporządkowanej ul. Rybaki praktycznie przed motocyklistów jadących od Placu Kościuszki. Kierowca yamahy nie miał szans na wyhamowanie, ani ominiecie samochodu, który nagle pojawił się przed nim. Jadący za nim kolejny motocyklista, ratował się przed zderzeniem kładąc motocykl na drogę. Do szpitala zabrano kierowcę pierwszego motocykla i nastoletniego pasażera drugiego. Na szczęście w zdarzeniu nie odnieśli oni poważnych obrażeń. (zobacz zdjęcia z tego zdarzenia)
Tuż po zdarzeniu świadkowie relacjonowali, że od kierowcy kia wyczuwalna była woń alkoholu. Dziś policja potwierdza to. 76-latek kierujący kia miał ponad promil alkoholu. Jak się okazuje był jednym z dwóch pijanych kierowców zatrzymanych w weekend przez łomżyńskich policjantów.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę