Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Utrudnienia w przejeździe przez Grajewo

Kierowcy jadący przez Grajewo muszą liczyć się z utrudnieniami. Rozpoczynają się roboty drogowe związane ze zmianą organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego w Grajewie (droga krajowa nr 61) z ulicami: Kolejową, Konopską i Szkolną. Na czas prowadzonych robót zamknięte będą wloty w te ulice, a ruch do ul. Piłsudskiego prowadzony będzie objazdami.

Jak podaje GDDKiA prace będą polegały m.in. na wybudowaniu wyspy kanalizującej ruch oraz wykonaniu nowej podbudowy i nawierzchni na całym skrzyżowaniu i wszystkich jego wlotach. Zostanie ustawione też nowe oznakowanie, wyremontowane zostaną chodniki.
Na realizacje tego zadania, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa ruchu, GDDKiA wyda około 700 tys. zł. Planowane zakończenie prac ma nastąpić na początku lipca.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę