Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Przy Spokojnej zapalił się opel

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Przed południem strażacy gasili płonącego opla astrę na jednej z posesji przy ul. Spokojnej w Łomży. Samochód miał zacząć się palić po wjechaniu do garażu, ale właściciele szybko wypchnęli go na zewnątrz. - Odłączyli także instalacje LPG co także było dobrym posunięciem – chwalą ich strażacy.

Zgłoszenie o pożarze samochodu strażacy dobrali ok. 11.25. Ogień pojawił się w komorze silnika samochodu na posesji oddalonej raptem o około 700 metrów od komendy, co sprawiło, że jednostka ratowniczo-gaśnicza na miejscu była już po krótkiej chwili. Strażacy szybko ugasili ogień, ale chwalą właścicieli za właściwe zachowanie. Szybko wypchnęli palący się samochód z garażu i odłączyli zainstalowaną w oplu instalację LPG. Sam samochód, który był już pełnoletni, do dalszej eksploatacji raczej nie będzie się już nadawał.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę