Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Bez dostaw ciepła

Główne zdjęcie
Lista adresów budynków, w którym będą występowały przerwy w dostawie ciepła

Mieszkańcy ponad 200 budynków w Łomży z okolic Starego Miasta, osiedla Centrum i terenów przyległych mogą dziś i jutro odczuwać dolegliwości związane z przerwami lub zakłóceniami dostawy czynnika grzewczego - czyli służącego do ogrzewania mieszkań, ale i podgrzania wody użytkowej. Jak poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej przerwa bądź ewentualne zakłócenia spowodowane są modernizacją ulicy Sikorskiego i przebudową sieci ciepłowniczej położonej w pasie drogowym tej ulicy.

Zgodnie z komunikatem MPEC utrudnienia te będą występowały do jutra – piątku, 5 maja do godz. 18.00. Dotyczy to m.in. domów i bloków przy ul. Dmowskiego, Al. Legionów, Wojska Polskiego, Polowej, Długiej, Dwornej, Krótkiej, Pięknej czy Wiejskiej.

MPEC, przepraszając za te niedogodności prosi o nie regulowanie urządzeń grzewczych - węzłów cieplnych, głowic, zaworów itp.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę