Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

105 km/h przez Nowogród – nie przejechał

Główne zdjęcie
Obraz z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa - ul. Miastkowska w Nowogrodzie ze zgłoszonymi przez mieszkańców miejscami, gdzie kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość.

34-letni mieszkaniec Łomży szybko usiłował dziś rano przejechać przez Nowogród. Volkswagenem pędził z prędkością 105 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Nie przejechał, bo został zatrzymany przez patrol drogówki dokonujący pomiarów prędkości.

Zatrzymania o wiele za szybko jadącego kierowcy policjanci dokonali na ul.  Miastkowskiej  w Nowogrodzie. Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży  w tym miejscu mieszkańcy wielokrotnie wskazywali zagrożenie przekraczania dozwolonej prędkości na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, dlatego policjanci teraz częściej dokonują tu takich kontroli.
Zatrzymany dziś rano 34-letni mieszkaniec Łomży, który pędził z prędkością 105 km/h za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 zł, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych. Policjanci zatrzymali mu także prawo jazdy, które w tego typu przypadkach automatycznie zabierane jest na 3 miesiące.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę