Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Oszukiwał rolników

Policjanci z Kolna zatrzymali 28-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego, który skupował od rolników bydło, za które nie płacił. Mężczyzna usłyszał w sumie 20 zarzutów i przyznał się do zarzucanych czynów.

Mężczyzna podejrzany jest o dokonywanie oszustw na szkodę rolników w powiecie kolneńskim i łomżyńskim. Swoją działalność przestępczą rozpoczął pod koniec lutego obecnego roku. Odwiedzał właścicieli gospodarstw pod pretekstem skupu bydła. Za zwierzęta oferował dobre ceny z odroczonym terminem płatności. Skuszeni atrakcyjną finansowo propozycją rolnicy przystępowali do transakcji i odbierali faktury za sprzedane bydło. Do chwili obecnej żaden z nich nie otrzymał pieniędzy. Sprawca oszukał swoje ofiary na ponad 60 tysięcy złotych. Po zatrzymaniu usłyszał 20 zarzutów. 7 dotyczyło popełnienia oszustwa, 13 kolejnych nielegalnego prowadzenia działalności gospodarczej bez spełnienia wymagań weterynaryjnych. 28-latek przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i będzie odpowiadał przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę