Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Dom i ogród marzeń z Bricomarche w Łomży

- Wszystko na naszej działce robimy razem: pielęgnujemy drzewa, kosimy trawę, kopiemy ziemię i sadzimy młode rośliny – opowiada Jacek Borawski z Łomży, który z żoną Barbarą w Balikach nad Pisą uprawia od ponad 20 lat działkę. Wiosenna pora zachęciła ich do wizyty w Bricomarche. - Co roku dosadzamy jeden krzaczek borówki amerykańskiej, z agrestu mamy owoce po dwóch latach, a mężowi potrzeba nowego sprzętu i narzędzi ogrodniczych – dodaje z uśmiechem małżonka, przyglądając się zielonym sadzonkom na regale pod wiosennym niebem. Na 1500 mkw. powierzchni jest wszystko, o czym ogrodnicy na działce i przy domu marzą. Pod jednym dachem na 3100 mkw. mają materiały i narzędzia do budowy, remontu, dekoracji i wyposażenia domu oraz zabawy i rekreacji w ogrodzie.

 

Jak wysoka, jasna i przestronna jest hala sprzedażowa marketu Bricomarche przy alei Piłsudskiego 121 B w Łomży, widać od wejścia. Rozległą kubaturę łączą szerokie i wygodne aleje. W spokojnej atmosferze klienci dokonują wyboru potrzebnych im towarów. Czasami proszą o pomoc uprzejmy personel. - Wszystko pod jednym dachem w dobrej cenie – zapewnia Norbert Wójcik, prezes spółki Loti. Zawdzięczamy jej zaopatrzenie w 30 000 artykułów, by postawić własny gmach od piwnicy aż po dach. Różnorodności i wielości produktów nadano porządek w czterech działach: budownictwo, majsterkowanie, dekoracja i ogród. Materiały do prac budowlanych: cement, gips, płyty, panele na podłogi, terakota i glazura są niedaleko od drewna konstrukcyjnego. Klienci ze swym murarzem lub stolarzem i malarzem wybiorą odpowiednie cegły, pustaki, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety, karnisze, tapety, farby, impregnaty, wałki, rolki i pędzle. - Mamy wszystko do napraw i remontów: od śrubek i śrubokrętów po nowoczesne, wygodne i tanie elektronarzędzia. Oferujemy do kuchni i łazienek wyposażenie: bardzo tanie meble, prysznice i zlewy, lampy, kinkiety i żyrandole – prezes przedstawia szeroki asortyment marketu, gdzie wentylatory na upalne dni sąsiadują z lodówkami do przechowywania bezpiecznie żywności. Na zimniejsze dni tegorocznej wiosny przyda się paliwo do pieca: pelet i ekogroszek, do kominka brykiet. Jednak na upały lata lepszy będzie basen w ogrodzie.

Z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi

Alicja Wejroch jest stałą klientką Bricomarche w Łomży. Z mężem od dwóch lat cieszą się działką w Kupiskach. - To nie jest dla nas poświęcenie czasu, ale zdrowa ucieczka od betonu i szarzyzny w kolorowy świat natury – wyjaśnia motywy . - To relaks, przyjemność i odprężenie po wyczerpaniu pracą umysłową. Ja znalazłam w Bricomarche rollbordery. Drewniane płotki, niskie, dwumetrowe, ładnie wyglądają między rabatami kwiatów – objaśnia, oglądając inne elementy wystroju kwietnika i większe, do budowy nowej altany. - Zajęcia przy roślinach łączą małżeństwo: wspólnie omawiane pomysły, plany oraz przemyślane zakupy. Ostatnio rodzina nam się powiększyła. W oczku wodnym zamieszkała żaba, więc zrobiliśmy jej pomost. Wygrzewa się na kamieniu, dając poczucie harmonii.

Jaka wielka satysfakcja, kiedy kwiaty, krzaczki i drzewka wypuszczają pąki i zaczynają kwitnąć – cieszy się Barbara Borawska. Lubi wypoczynek na świeżym powietrzu. Radość udanych zakupów łączy z pochwałą rodziny i sąsiadów. - Ja też lubię wakacje spędzać u siebie, dogodna jest bliskość i dobry mikroklimat – zachwala mąż. - Zbudowałem nawet wędzarkę, żeby samemu wędzić wędliny.
Wszystkie akcesoria ma w Bricomarche: od siatek po przyprawy, a gdyby chciał zostać akwarystą, to ma także akwaria, pompki, filtry i kamyki dla estetyki podwodnej przestrzeni i komfortu rybek. Kiedy zapragnie relaksu nad większą wodą, rzeką bądź jeziorem, będzie co wybrać w dużym dziale wędkarskim. - Oboje lubimy zaprosić znajomych na grilla – uchyla rąbka domowej tajemnicy, więc w markecie przy Piłsudskiego 121 B, z centralnie położonym i wygodnym parkingiem znajdzie, co potrzebne do udanej imprezy: grille, namioty, hamaki i meble ogrodowe. Odpoczynek na huśtawce pod parasolem, w pojedynkę lub kilka osób, gdy patrzy się na dzieci w piaskownicy i na zjeżdżalni. Po spotkaniu towarzyskim przyjdzie czas na zmywanie i porządki, co ułatwią tanie środki czystości.

Profesor Mirosław Kleczkowski ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ogląda w Łomży sadzonki. - Na większe zakupy wybiorę się wkrótce z żoną – planuje, wybierając krzewy i drzewa do sadzenia na działce. Poświęca im czas i serce od 40 lat, więc natura pięknie się odpłaca. Bricomarche zaprasza od poniedziałku do soboty w godz. 8. - 20., w niedzielę 10. - 18. Najbliższy weekend to stoiska i atrakcje promocyjne i kulinarne, przygotowane przez firmy współpracujące.

Zapraszamy też na nasz funpage: fb/BricomarcheLomza

Pod tekstem znajdują się załączniki do pobrania z naszymi aktualnymi promocjami.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę