Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Kolizja z radiowozem. Policjanci w szpitalu

Dwóch policjantów trafiło do szpitala po tym jak w ich radiowóz uderzył w fiat punto. Do zdarzenia doszło przed Miastkowem na drodze Łomża – Ostrołęka. Policjanci w stojącym na jezdni samochodzie wykonywali czynności związane ze wcześniejszym zdarzeniem drogowym w tym miejscu.

Do zdarzenia doszło przed godz. 15. Uszkodzenia radiowozu nie są duże – to w zasadzie wgnieciony kawałek zderzaka. Znacznie większe są fiacie punto, który uderzył w radiowóz w którym było w trakcie zderzenia było dwóch funkcjonariuszy. Obaj zostali zabrani do szpitala na badania. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska to standardowe procedury w przypadku gdy uczestnicy zdarzeń drogowych uskarżają się na jakieś dolegliwości.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę