Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

26-latek potrącił 81-latka w Piątnicy

Główne zdjęcie
Wieczorna rekonstrukcja zdarzenia z udziałem pojazdu prawdopodobnego sprawcy potrącenia w Piątnicy

BMW, który wczoraj po południu w Piątnicy potrącił przechodnia, kierował 26-letni mieszkaniec gminy Piątnica. Mężczyzna, który po potrąceniu 81-letniego przechodnia odjechał z miejsca zdarzenia został szybko odnaleziony przez policję, po czym osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Jeszcze wczoraj wieczorem policjanci na miejscu zdarzenia rekonstruowali jego przebieg.

Do wypadku doszło około godz. 17. na ul. Stawiskowskiej w pobliżu piekarni. BMW, który potrącił przechodzącego przez jezdnię 81-latka jechał w kierunku Kisielnicy. Po zdarzeniu kierowca odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Tym okazał się 81-letni mieszkaniec Piątnicy, który z urazem głowy przebywa w szpitalu w Łomży.

Jeszcze wczoraj policjanci zatrzymali także kierowcę BMW. Był nim 26-letni mieszkaniec gminy Piątnica. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży zatrzymano i osadzono w pomieszczenie dla osób zatrzymanych w łomżyńskiej komendzie. Policjanci zatrzymali mu także prawo jazdy.

210510110729.png
Foto: Wieczorna rekonstrukcja zdarzenia z udziałem pojazdu prawdopodobnego sprawcy potrącenia w Piątnicy
Foto: Wieczorna rekonstrukcja zdarzenia z udziałem pojazdu prawdopodobnego sprawcy potrącenia w Piątnicy

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę