Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Potrącił i odjechał

Główne zdjęcie
Miejsce potrącenia w Piątnicy

Policjanci poszukują kierowcy, który w poniedziałkowe popołudnie w Piątnicy potrącił starszego mężczyznę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło około godz. 17. na ul. Stawiskowskiej w pobliżu piekarni.

Do potrącenia doszło na prawym pasie jezdni. Samochód, który potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę jechał w kierunku Kisielnicy. Kierowca samochodu – prawdopodobnie BMW – odjechał z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany przez policję. 
Na razie nie wiadomo jakich obrażeń doznał potrącony mężczyzna. Na miejscu pomocy udzielali mu lekarz i ratownicy pogotowia ratunkowego po czy zabrali go do szpitala na dalsze badania.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę