Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Uwaga zwierzęta na drodze

Do dwóch zderzeń samochodów z leśnymi zwierzętami doszło w weekend w okolicy Łomży. W piątek wieczorem sarna wybiegła Audi w okolicach Grzymała Szczepankowskich, a wczoraj około 20. przed Chrysler, który jechał drogą Zawady – Giełczyn.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podkreśla, że w obu zdarzeniach jadącym samochodami szczęśliwie nic się nie stało. Tego typu zdarzenia mogą być bardzo niebezpieczne dlatego prosi o zawracanie przez kierowców szczególnej uwagi nie tylko w trakcie przejazdy przez większe kompleksy leśne, ale także poza nimi – wszędzie tam, gdzie przy jezdni ustawione są znaki ostrzegające przed dzikimi zwierzętami. Są one ustawiane przez zarządców drogi w miejscach, gdzie tego typu niebezpieczeństwo ma charakter ponadprzeciętny w stosunku do innych niebezpieczeństw.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę