Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Mercedes wypakowany papierosami

Główne zdjęcie
fot. KMP w Łomży

59-latek przewoził w mercedesie blisko 4 tysiące paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Wpadł podczas kontroli w Łomży. Jak podaje policja prowadzenie ich na rynek naraziłoby Skarb Państwa na stratę w wysokości ponad blisko 85 tysięcy złotych.

Mercedesa z kontrabandą do kontroli policjanci zatrzymali w środę. W samochodzie, którym kierował 59-letni mieszkaniec Łomży było 3920 paczek papierosów. Żadna z nich nie miała  polskich znaków skarbowych akcyzy. Policjanci skonfiskowali mu papierosy, a wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut przechowywania nielegalnego towaru i będzie odpowiadał przed sądem.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę