Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Borysewicz z PO: „Czas przestać się bać”

Główne zdjęcie
Cezary Kisiel i Maciej Borysewicz z PO zachęcają do udziały w warszawskim Marszu Wolności

- Jeden duży autokar to 50 osób, jak będą dwa to będzie duży sukces – mówi Maciej Borysewicz wiceszef łomżyńskiej Platformy Obywatelskiej zapraszając mieszkańców miasta i regionu na Marsz Wolności do Warszawy 6 maja. Partia zapewnia darmowy transport w obie strony i w zamian oczekuje wsparcia... dla „idei europejskości”. - Czas na działanie, czas przestać się bać, czas wziąć sprawy w swoje ręce – mówił Borysewicz odwołując się do kilku ostatnich sondaży opinii publicznej wskazujących, że PiS można będzie pokonać.

Cezary Kisiel i Maciej Borysewicz mieszkańców Łomży do wyjazdu na warszawski Marsz Wolności zapraszali za  pośrednictwem mediów. Podczas konferencji prasowej mówili, że to ma być wspólny marsz środowisk opozycyjnych wobec rządów PiS, które powodują „zagrożenie demokracji”. Marsz ma być też wyrazem poparcia dla idei europejskiej i funkcjonowania Polski w strukturach Unii Europejskiej. 
- Unia Europejska jest gwarantem stabilizacji i przyszłości dla naszego kraju – mówi Borysewicz. - Borysewicz mówił, że organizatorzy marszu nie zgadzają się też na zawłaszczanie prawa i wolności, ale także sumień przez jedną opcję polityczną.
- Nie jeden sondaż, nie dwa sondaże, ale osiem sondaży pokazuje zmianę tendencji. Ostatni sondaż z wczoraj pokazuje również, że zjednoczona opozycja wygra przyszłe wybory. W związku z tym  czas na działanie, czas przestać się bać, czas wziąć sprawy w swoje ręce – dodawał Borysewicz.

Platforma Obywatelska zapewnia, że do autokarów, które dowiozą do Warszawy manifestantów, zmieści się każdy chętny. Zapisy w Łomży prowadzi filia Biura Zarządu Regionu Podlaskiego PO RP przy ul. Długiej 6 w godzinach od 14. do 17.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę