Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Wyśpiewali nagrodę na jubileusz

Trzecią nagrodę – Brązowe Pasmo - zdobył chór Carmen Fidei parafii Krzyża Świętego w Łomży, pod dyrekcją organisty Michała Rajewskiego, na IV Wielkopostnym Festiwalu Chóralnym w Nowem nad Wisłą w województwie kujawsko-pomorskim. Nagroda jest tym cenniejsza, że została zdobyta w pierwszą rocznicę powstania chóru.

Na festiwalu Nowem nad Wisłą zmierzyło się dziewięć chórów m.in. ze Starogardu Gdańskiego, Piaseczna, Malborka i Grudziądza. Każdy z chórów prezentował się w 15-minutowym programie śpiewając minimum 3 utwory, przy czym tylko jedne z nich mógł być z akompaniamentem, a pozostałe a capella. Zgodnie z nazwą festiwalu były to pieśni o tematyce wielkopostnej czyli pieśni pokutne, pasyjne i o Matce Bożej Bolesnej.

Poza udziałem w konkursie chór Carmen Fidei dał koncert muzyki pasyjnej w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Osiu. To z tej parafii do Łomży trafił twórca chóru Michał Rajewski.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Brązowe Pasmo  dla chóru Carmen Fidei z parafii Krzyża Świętego w Łomży

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę