Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Mroźne noce

Główne zdjęcie
Wykres temperatury godzinowej mierzonej na stacji IMGW w Marianowie k. Łomży za ostatnie trzy doby

W Marianowie, gdzie znajduje się najbliższa Łomży stacja pomiarowa Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, nad ranem temperatura powietrza spadła do -2°C i jak się okazuje było to jedno z najcieplejszych miejsc w województwie. W Suwałkach i Biebrzy temperatura spadła do -6.0°C, a przy gruncie sięgnęła nawet -8.7°C.

Była to druga z rzędu noc z dużymi przymrozkami. W nocy z niedzieli na poniedziałek temperatura powietrza w Marianowie spadła do -2,8°C. Magdalena Pękala, dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB zapowiada, że nocne przymrozki nadal będą  występowały w województwie podlaskim. Najbliższej nocy temperatura ma spaść od -4°C na północy do -1°C na południu województwa, a przy gruncie spodziewany jest spadek temperatury nawet do -7°C.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę