Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Dwie osoby zginęły w wypadku k. Łomży

Dwie osoby zginęły w wypadku samochodowym na drodze do Siemienia. Golf jadący od strony drogi 63 (na Zambrów) na łuku drogi zjechał i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęli kierowca i pasażer.

Wygadek miał miejsce około godz. 9.20 na drodze do Siemienia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Golf tuż przed zakrętem wyprzedzał inny pojazd, zjechał na pobocze a następnie odbił i uderzył bokiem w drzewo. Zginęli podróżujący samochodem meżczyźni w wieku do 30 lat.

W tej chwili na miejsu pracują służby. Droga jest zablokowana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę