Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

17-latki wypadły z okien bloków

Dwa nietypowe zdarzenia wydarzyły się nocą w Łomży. Przed północą i tuż po niej z okien dwóch bloków „wypadły” dwie 17-letnie dziewczyny. W obu przypadkach poszkodowane trafiły do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Policja potwierdza zdarzenia. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży mówi, że oba wypadki są szczegółowo wyjaśniane.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło około godz. 23.30 w jednym z bloków przy ul. Mazowieckiej, do drugiego już po północy w bloku przy Al. Piłsudskiego. W obu przypadkach poszkodowane mają po 17 lat i zostały przewieziene do szpitala w Białymstoku. Policja nie informuje z którego piętra wypadły. Podaje, że oba zgłoszenia dotyczyły wypadnięcia osoby przez okno i na razie nie są one wiązane ze sobą. 

Hanna Majewska-Dąbrowska, wicedyrektor szpitala w Łomży, potwierdza, że w nocy zostały przywiezione na izbę przyjęć szpitala dwie 17-letnie dziewczyny. Obie zostały odwiezione do DSK w Białymstoku. Jedna z nich miała obrażenia kręgosłupa a druga nóg.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę