Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Areszt za plecak z amfetaminą

27-latek z Zambrowa w samochodzie miał blisko 850 gramów amfetaminy. Mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

W poniedziałek policjanci wkroczyli na teren jednej z posesji w Zambrowie, na której – według ustaleń z prowadzonego śledztwa - miało wynikiać, że 27-latek może posiadać narkotyki. Potwierdziło się to podczas sprawdzania BMW użytkowanego przez mężczyznę. W bagażniku pojazdu znaleziono plecak, w którym było blisko 850 gramów białego proszku. Po zbadaniu tej substancji okazało się, że jest to amfetamina.

Mieszkaniec Zambrowa usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i w środę został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Zambrowie, który zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 3 miesiące.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę