piątek, 24 stycznia 2020 napisz DONOS@

eMPeKi ominą Szosę Zambrowską

Wczoraj drogowcy wycięli „przeszkadzające” drzewa przy Szosie Zambrowskiej na odcinku od Ronda Lutosławskiego do Rond Hanki Bielickiej rozpoczynając tym samym faktyczne prace przy modernizacji ulicy. W związku z tym utrudnienia w ruchu czekają kierowców, ale także pasażerów komunikacji miejskiej. MPK zapowiada od jutra zmiany tras przejazdów kilku linii autobusowych i przeniesienia dwóch przystanków.

Przygotowywanie nowego przystanku na ul. Dwornej
Przygotowywanie nowego przystanku na ul. Dwornej

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ratusza na początku z ruchu zostanie wyłączona jedna strona ul. Szosa Zambrowska na odcinku od ronda Lutosławskiego do Zawadzkiej. Na tym odcinku drogi ruch pojazdów będzie odbywał się wyłącznie w jednym kierunku w stronę Polowej. 

MPK Łomża poinformowało, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi na ulicy Polowej i Sz. Zambrowskiej od czwartku 13. kwietnia 2017 roku zostają zamknięte przystanki nr 40 i 41. 
Przystanek nr 40 - Szosa Zambrowska / Urząd Powiatowy:
- dla linii 8,13 najbliższy przystanek na ul. Sikorskiego Hotel/Labirynt oraz Szosa Zambrowska / Rycerska.
- dla linii 4 najbliższy przystanek na ul. Sikorskiego/Wąska.
- dla linii 5 najbliższy przystanek na ul.Sikorskiego/Stara.
Przystanek numer 41 - Szosa Zambrowska /Pogotowie - przeniesiony na ul. Giełczyńską przy Placu Niepodległości (dotyczy tylko linii nr 3, 4, 10, 6, 7, 13).

Autobusy linii nr 4, 5, 8, 13 będą kursowały z przystanku nr 35 (Stary Rynek) objazdem ulicami: St. Rynek - Giełczyńska - Dworna (dodatkowy przystanek przy Kościele) - Sikorskiego (dodatkowy przystanek przy hotelu Labirynt) - Rondo Lutosławskiego.

Bliższych informacji odnośnie odjazdów z poszczególnych przystanków udziela Dyspozytor MPK - telefon 86 216 03 35 ( czynny całą dobę).

200114015929.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę