Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

eMPeKi ominą Szosę Zambrowską

Główne zdjęcie
Przygotowywanie nowego przystanku na ul. Dwornej

Wczoraj drogowcy wycięli „przeszkadzające” drzewa przy Szosie Zambrowskiej na odcinku od Ronda Lutosławskiego do Rond Hanki Bielickiej rozpoczynając tym samym faktyczne prace przy modernizacji ulicy. W związku z tym utrudnienia w ruchu czekają kierowców, ale także pasażerów komunikacji miejskiej. MPK zapowiada od jutra zmiany tras przejazdów kilku linii autobusowych i przeniesienia dwóch przystanków.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ratusza na początku z ruchu zostanie wyłączona jedna strona ul. Szosa Zambrowska na odcinku od ronda Lutosławskiego do Zawadzkiej. Na tym odcinku drogi ruch pojazdów będzie odbywał się wyłącznie w jednym kierunku w stronę Polowej. 

MPK Łomża poinformowało, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi na ulicy Polowej i Sz. Zambrowskiej od czwartku 13. kwietnia 2017 roku zostają zamknięte przystanki nr 40 i 41. 
Przystanek nr 40 - Szosa Zambrowska / Urząd Powiatowy:
- dla linii 8,13 najbliższy przystanek na ul. Sikorskiego Hotel/Labirynt oraz Szosa Zambrowska / Rycerska.
- dla linii 4 najbliższy przystanek na ul. Sikorskiego/Wąska.
- dla linii 5 najbliższy przystanek na ul.Sikorskiego/Stara.
Przystanek numer 41 - Szosa Zambrowska /Pogotowie - przeniesiony na ul. Giełczyńską przy Placu Niepodległości (dotyczy tylko linii nr 3, 4, 10, 6, 7, 13).

Autobusy linii nr 4, 5, 8, 13 będą kursowały z przystanku nr 35 (Stary Rynek) objazdem ulicami: St. Rynek - Giełczyńska - Dworna (dodatkowy przystanek przy Kościele) - Sikorskiego (dodatkowy przystanek przy hotelu Labirynt) - Rondo Lutosławskiego.

Bliższych informacji odnośnie odjazdów z poszczególnych przystanków udziela Dyspozytor MPK - telefon 86 216 03 35 ( czynny całą dobę).

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę