Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Napadł na sklep

24-latek wszedł do sklepu odepchnął ekspedienta, zabrał z kasy fiskalnej 850 złotych i uciekł. Łupem długo się nie cieszył, bo wkrótce po zdarzeniu został zatrzymany przez policję. Teraz grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Do rozboju doszło wczoraj ok. 9.40 w jednym ze sklepów w Zambrowie. Sprawcą okazał się 24-letni mieszkaniec Zambrowa, który szybko został zatrzymany przez zaalarmowanych policjantów.  Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie, a dziś - jak podaje policja - podejrzewany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył obszerne wyjaśnienia.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę