Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek na DK 61

Trzy osoby zabrane do szpitala, dwa rozbite auta to wynik wypadku jaki zdarzył się około godz. 6.30 na DK 61 w okolicach wsi Sierzputy Stare w stronę Ostrołęki. W chwili obecnej ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Ze wwstępnych informacji wynika, że kierujący Citoenem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej prawdopodobnie nie ustapił pierwszeństwa przejazdu Audi jadącemu od Łomży w stronę Ostrołęki. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały ranne i przewiezione do łomzyńskiego szpitala. Na miejscu pracuja służby.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę