Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Polowanie na „jednorękich bandytów”

Główne zdjęcie
fot. Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

21 automatów do gier tzw. „jednorękich bandytów” zabezpieczyli w ciągu tygodnia funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży i Suwałk. Urządzenia stały – jak podaje mł. asp. Maciej Czarnecki z Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku - w 6 nielegalnych salonach gier.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej wcześniej wytypowali lokale, w których urządzane miały być nielegalne gry hazardowe. Po wejściu do pomieszczeń, które wyposażone były w systemy monitoringu i selekcji klientów, zabezpieczono łącznie 21 działających automatów do gier oraz kilkanaście tysięcy złotych w gotówce.

Jak podkreśla Czarnecki zgodnie z nowymi przepisami obowiązującymi od 1 kwietnia br. osoby urządzające tego typu gry bez wymaganej koncesji lub posiadające nielegalne automaty muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. od każdej maszyny.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę