Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kąpielisko już jest

Główne zdjęcie
Plaża miejska
23.06.2005

Wraz z wakacjami rusza kąpielisko miejskie. Na plaży przy nowym moście ustawiono domek dla ratowników WOPR i toalety. Podprowadzono tam też prąd, a sanepid po zbadaniu czystości wody orzekł, że nadaje się ona do kąpieli. Teraz wszystko zależy już tylko od pogody.


Tradycyjnie kąpielisko w Łomży przy nowym moście prowadzi Wodne Ochotnicze Pogotowie ratunkowe. WOPR z budżetu miasta na ten cel dostał dotacje w wysokości 40 tys zł. Kąpielisko ma być czynne codziennie od 25 czerwca do 5 września.
Niewiele brakowało, a w tym roku opóźnił by się termin jego uruchomienia. Paradoksalnie przyczyną mogła być woda, której w Narwi jest więcej niż zwykle. Ziemia przy kąpielisku jest tak nasiąknięta, że w czwartek zakopały się tam ciężarówka, która przywiozła „majdan” ratowników i dźwig, który miał to wszystko poustawiać. Udało się jednak wszystko co ratownicy zamierzali zrealizować i od piątku kąpielisko startuje. Nad bezpieczeństwem przebywających tu ludzi czuwać będzie kilku ratowników WOPR.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę