Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia w Łomży i Piątnicy

Po zderzeniu się czterech samochodów na Rondzie Kościuszki w Łomży są spore utrudnienia w ruchu w tej części miasta, ale także w Piątnicy. W stłuczce uczestniczyły dwa samochody osobowe – w tym samochód nauki jazdy - i dwa samochody dostawcze.

Do zderzenia doszło po godz. 15. na wysokości Szkoły Podstawowej nr 2. Na razie nie wiadomo czy w wypadku ktoś ucierpiał, ani kto ponosi odpowiedzialność za stłuczkę. Tę drugą kwestię ustalają policjanci, którzy w związku z utrudnieniami w ruchu proszę kierowców o omijanie tej części Łomży oraz o zachowanie ostrożności na drodze.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę