Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Bezpłatne porady stylistki i prezenty dla klientek w Bursztynowej

Galeria Bursztynowa zaprasza wszystkie Panie do wzięcia udziału w kolejnej, atrakcyjnej akcji modowej. Dla klientek największe w regionie centrum handlowe w sobotę i niedzielę (8 i 9 kwietnia br.) przygotowało porady modowe, rabaty na zakupy oraz bony podarunkowe na usługi kosmetyczne.

 

W sklepach Moodo i Quiosque przez dwa dni stylistka Agata Bałdyga będzie udzielała darmowych porad modowych - w sklepie Quiosque, 8 kwietnia, natomiast w 9 kwietnia w sklepie Moodo.  Na uczestniczki akcji, które skorzystają z porad i zrobią w tym dniu zakupy, dodatkowo będą czekać atrakcyjne rabaty oraz bony podarunkowe na usługi kosmetyczne.

Wymagane są wcześniejsze zgłoszenia oraz zapoznanie się z regulaminem akcji. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do czwartku 6 kwietnia br. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Galerii Bursztynowej

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę