Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Spotkanie z europosłem Jarosławem Kalinowskim w Śniadowie

- Efekty "Programu 500 Plus" i lepsza ściągalność podatków to dwie główne zasługi obecnego rządu - stwierdził podczas spotkania z wyborcami w Śniadowie europoseł Jarosław Kalinowski.

 

- To co jest dobre, warto pochwalić, a co złe zganić - mówił Jarosław Kalinowski do około stu uczestników spotkania. Za złe w ocenie polskiego rządu były premier i prezes PSL uznał przede wszystkim jego politykę wobec Unii Europejskiej. - To Unia jest dla Polski jednym z gwarantów bezpieczeństwa i rozwoju i nie można się na nią obrażać i tupać nogami - przekonywał europoseł.

Jego zdaniem z racji potencjału gospodarczego i demograficznego, Polska powinna być jednym z liderów Unii i współdecydować o jej przyszłości, ale nie jest to możliwe, gdy ustawiana jest w opozycji do wszystkich krajów członkowskich.

Eurodeputowany lider PSL stwierdził też, że jego wizyta w podłomżyńskiej gminie nie ma związku z kampanią wyborczą, ponieważ, w miarę możliwości, spotyka się on z wyborcami podczas całej swojej kadencji.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę