Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podejrzany o zabójstwo 35-letniego mieszkańca Kolna - zatrzymany

Mężczyznę podejrzanego o zabicie 35-letniego mieszkańca Kolna zatrzymali policjanci. To 43-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Jak ustalili mundurowi motywem zbrodni były rozliczenia finansowe.

 

Jak powiedział Polskiemu Radiu Białystok pełniący obowiązki prokuratora rejonowego w Kolnie Przemysław Szymanowski, zatrzymany mężczyzna przyznał się do winy. Podczas wizji lokalnej pokazał mundurowym co zdarzyło się w środowy (29.03) wieczór.

Według wstępnych ustaleń napastnik stał przed blokiem, a zaatakowany później mężczyzna rozmawiał z nim przez kuchenne okno. Doszło do kłótni, napastnik wyważył drzwi do mieszkania i obezwładnił matkę ofiary a później zaatakował jej syna. Doszło do szamotaniny, w trakcie której 35-latek został zraniony nożem w szyję.

Zatrzymanemu 43-latkowi grozi teraz kara nawet dożywotniego więzienia.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę