Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Obwodnica Konarzyc będzie we wrześniu 2018 roku

Główne zdjęcie
Konarzyce

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg w systemie „zaprojektuj i wybuduj” na budowę i rozbudowę drogi wojewódzkiej Nr 677 na odcinku Łomża – Śniadowo wraz z obejściem Konarzyc. Termin zakończenia realizacji robót w ogłoszeniu zapisano do dnia 14.09.2018 r.

O przygotowaniach drogowców do remontu prowadzącej do Łomży drogi mówi się od 2014 roku od początku wskazując jako źródło finansowania prac środki unijne z „nowej” perspektywy finansowej Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020. Szacunkowa wartość inwestycji wynosi ok. 40 milionów złotych.  
W ramach prac przewiduje się przebudowę kilkunastu kilometrów drogi wojewódzkiej Nr 677 na odcinku od Łomży do Śniadowa, ale także przebudowę i budowę chodników, oraz ścieżki rowerowej i ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż przebudowywanego odcinka drogi wojewódzkiej. 

Obwodnicę Konarzyc przewidziano po stronie wschodniej miescowości. Zejście z obecnego przebiegu drogi planowane jesy na skrzyżowaniu z ulicą Strusią w Łomży. Trasa poprowadzona jest za zabudowaniami na granicy Łomży i Konarzyc, a następnie biegnie wzdłuż granicy terenu kolejowego. W rejonie istniejącego przejazdu kolejowego na ulicy Borowej w Konarzycach droga przekracza tory kolejowe i poza zabudowaniami wraca na stary przebieg drogi nr 677 w kierunku Śniadowa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę