Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Dzielnicowy przechwycił kontrabandę

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Nielegalne papierosy i tytoń oraz sprzęt do ich wyrobu znaleźli policjanci w mieszkaniu i pomieszczeniach gospodarczych jednego z mieszkańców Grajewa. Kontrabandę wykrył dzielnicowy, który ustalił, że w jego rejonie służbowym dochodzi do sprzedaży papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Podejrzenia potwierdziły się w sobotę, gdy mundurowi wkroczyli do domu 53-letniego mieszkańca Grajewa. Podczas sprawdzania pomieszczeń gospodarczych i mieszkalnych mężczyzny funkcjonariusze znaleźli około 18,5 kg krajanki tytoniowej i ponad 1500 sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz sprzęt do ich wyrobu. 
Mieszkaniec Grajewa, u którego odnaleziono kontrabandę, ma odpowiadać przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę