Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Porwanie 15-letniej dziewczyny ze wsi do lasu

Dwaj mężczyźni porwali 15-letnią dziewczynę w Jabłonce Kościelnej, małej wsi w powiecie wysokomazowieckim. Porywacze zostali zatrzymani. - To mężczyźni w wieku 23 i 29 lat - potwierdził prokurator rejonowy Grzegorz Kryszpin w rozmowie z onet.pl. Serwis jako pierwszy poinformował o zdarzeniu i podaje, że sprawa jest prowadzona w kierunku pozbawienia wolności osoby małoletniej i podejrzenia, że w celu gwałtu.

Do porwania doszło wczoraj po południu. Potwierdzająca to policjanci z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Sprawa objęta jest tajemnicą śledztwa. Jak ustalił dziennikarz Onetu Konrad Kruszewski, nastolatkę wciągnęli do samochodu dwaj dorośli mężczyźni i uprowadzili do pobliskiego lasu. Istnieje podejrzenie, że doszło do gwałtu. Mieszkańcy zaalarmowani przez świadka natychmiast ruszyli jej na pomoc. Zawiadomiona została także policja. Porywacze rzucili się do ucieczki. Potrącili samochodem w lesie myśliwego, który oddał w kierunku pojazdu strzały z broni myśliwskiej. Chwilę później auto uderzyło w drzewo. Porywacze zaczęli uciekać, ale wkrótce zostali złapani przez policjantów. Podejrzani trafili do aresztu. Dziewczynę przewieziono do szpitala. Sprawę uprowadzenia nastolatki prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej.

Opr. Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę