Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomżyńska Caritas ogłosiła wakacyjną zbiórkę żywności.

Mieszkańcy Łomży znów mają szansą pomóc najuboższym dzieciom godnie spędzić wakacje. W najbliższą sobotę (25 czerwca) w mieście odbędzie się zbiórka żywności. Akcję przygotowuje Caritas Diecezji Łomżyńskiej. W dużych sklepach w mieście przez cały dzień stać będą wolontariusze Caritas. Do koszyków zbierać będą cukier, ryż, makaron, dżem i wszystkie inne produkty trwałe, które łatwo będzie przechowywać. “Zebrana żywność zostanie przeznaczona na przygotowanie posiłków dzieciom, które wyjadą na wakacje organizowane przez Caritas” - mówi Łukasz Sidorowicz, organizator akcji.


W tym roku łomżyńska Caritas organizuje wakacje w Balikach w powiecie łomżyńskim. Nad rzeką Pisą będzie mogło wypocząć około 400 dzieci z ubogich rodzin.
Zbiórki żywności Caritas Diecezji Łomżyńskiej organizuje kilka razy w roku – obok wakacyjnej są jeszcze akcje przed Świętami Wielkanocnymi i Bożego Narodzenia. Z zebranych produktów organizacja przygotowuje paczki żywnościowe dla najuboższych rodzin.
Wakacyjna zbiórka w ubiegłym roku spotkała się z dużą życzliwością i ofiarnością mieszkańców Łomży. Wolontariusze zebrali ponad 1,5 tony żywności. W tym roku Caritas liczy, że uda się zebrać nawet 2 tony jedzenia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę