niedziela, 18 marca 2018 napisz DONOS@

Międzynarodowe sukcesy młodych tancerzy B.K.Step

Dobrze zaprezentowali się młodzi tancerze ze Studia Tańca B.K.STEP startujący w Międzynarodowym Turniej Tańca Breakmania X w Ketrzynie. I choć większość reprezentantów Łomży występowała po raz pierwszy na zawodach w tancerzami z największych miast Polski, a nawet tancerzami z Litwy, Łotwy i Japonii to udało się pokonać wielu uczestników i wygrywać poszczególne eliminacje co nas bardzo cieszy, a ich zmotywuje do dalszej pracy – podkreśla twórca studia Marek Kisiel.

Maja Krzoska
Maja Krzoska
Wiktoria Kosmowska
Wiktoria Kosmowska

Na Breakmanię X Studio Tańca B.K.STEP wystawiło swoich tancerzy w kategoriach Break dance i Hip Hop. Pomimo wysokiej rangi zawodów i małego doświadczenia najmłodszych tancerzy podopieczni Krystiana Pielocha, Adrianny Rajkowskiej i Macieja Brzostowskiego w weekend pokonali tremę i wielu przeciwników. Jak przekazuje Marek Kisiel twórca i właściciel B.K.STEP  pierwszego dnia rywalizowali tancerze z C.T.Young i zakwalifikowali się do TOP 8 w kategoriach solo: Szymon Dmoch (do lat 8), Bartek Błaszczyk (do 10 lat), Wiktor Sekściński (13-16 lat) oraz battle 3 vs 3 Mateusz Patynowski, Szymon Dmoch i Bartek Błaszczyk.
Drugi dzień to zmagania hip hop battle, podczas których miejsce drugie zdobyła Maja Krzoska, w kategorii do lat 8, a pierwsze Wiktoria Kosmowska w kategorii powyżej 15-lat. Poza tym Ola Brulińska, Zuzia Pietrasz, Karolina Zabielska zakwalifikowały się do TOP 8
Marek Kisiel podkreśla, że po kętrzyńskich zawodach młodzi tancerze pełni optymizmu, świeżej energii i nowych pomysłów wrócili do Łomży by dalej trenować i udoskonalać swoje umiejętności.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0