niedziela, 18 marca 2018 napisz DONOS@

Ponad 50 zarzutów dla 22-latka

To jest prawdziwy seryjny przestępca. Policjanci z Łomży zatrzymali 22-latka który w ciągu kilku ostatnich miesięcy miał dokonać licznych kradzieży i kradzieży z włamaniami w Łomży. W sumie przedstawiono mu aż 53 zarzuty popełnienia przestępstw, a Sąd Rejonowy w Łomży zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Ostatnie zdarzenie z udziałem 22-latka miało miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek (z 12 na 13 marca br.). jak przekazuje policja wykorzystując sen domowników wszedł do jednego z domów w Łomży przez niezamknięte tylne drzwi, i zabrał pieniądze oraz złotą biżuterię. Właściciele straty oszacowali na blisko 2500 zł. 
Policji stosunkowo szybko udało się ustalić i zatrzymać sprawcę kradzieży. Okazało się, że jest on odpowiedzialny za wiele innych kradzieży i włamań do jakich doszło w mieście pod koniec 2016 roku i w roku bieżącym. Przedstawiono mu w sumie 53 zarzuty popełnienia przestępstw.
Wczoraj Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec młodego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 
Z uwagi na fakt, że 22-latek popełnił w przeszłości podobne przestępstwa - będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

161121091207.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0