Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Ponad 50 zarzutów dla 22-latka

To jest prawdziwy seryjny przestępca. Policjanci z Łomży zatrzymali 22-latka który w ciągu kilku ostatnich miesięcy miał dokonać licznych kradzieży i kradzieży z włamaniami w Łomży. W sumie przedstawiono mu aż 53 zarzuty popełnienia przestępstw, a Sąd Rejonowy w Łomży zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Ostatnie zdarzenie z udziałem 22-latka miało miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek (z 12 na 13 marca br.). jak przekazuje policja wykorzystując sen domowników wszedł do jednego z domów w Łomży przez niezamknięte tylne drzwi, i zabrał pieniądze oraz złotą biżuterię. Właściciele straty oszacowali na blisko 2500 zł. 
Policji stosunkowo szybko udało się ustalić i zatrzymać sprawcę kradzieży. Okazało się, że jest on odpowiedzialny za wiele innych kradzieży i włamań do jakich doszło w mieście pod koniec 2016 roku i w roku bieżącym. Przedstawiono mu w sumie 53 zarzuty popełnienia przestępstw.
Wczoraj Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec młodego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 
Z uwagi na fakt, że 22-latek popełnił w przeszłości podobne przestępstwa - będzie odpowiadał w warunkach recydywy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę