Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
www.radionadzieja.pl

Agroliga 2005

Trzy gospodarstwa i dwa zakłady przetwórcze z terenu dawnego województwa łomżyńskiego ubiegają się o tytuł Mistrza Podlaskiej Agroligi 2005. To wojewódzki etap ogólnopolskiego konkursu Mistrz Agroligi organizowanego przez miesięcznik "AgroBazar" i Redakcję Audycji Rolnych Program 1 TVP. Na szczeblu wojewódzkim konkurs organizuje Wojewódzki Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepitowie. W tym roku w województwie podlaskim do konkursu przystąpiło 11 gospodarstw i trzy firmy.

Komisja konkursowa już je odwiedziła i w ciągu najbliższych dwóch tygodni rozstrzygnie się które z gospodarstw i firm branży rolno-spożywczej są najlepsze. W tegorocznej edycji konkursu zrezygnowano bowiem z plebiscytu. O tym kto zostanie mistrzem zdecydują eksperci, a nie jak do tej pory głosujący za pomocą specjalnych kuponów drukowanych w prasie mieszkańcy regionu.
Dodajmy, że w kategorii rolnicy z terenu dawnego województwa podlaskiego rywalizują Zygmunt i Mirosława Wyszyńscy z miejscowości Zaręby Grzymały w powiecie zambrowskim, Teresa i Michał Piekarscy ze wsi Górszczyzna gmina Kolno i Elżbieta i Jan Nadolny z Sulina gmina Wizna. W kategorii firm o tytuł Mistrza Podlaskiej Agroligi ubiega się Zakład Przetwórstwa Mięsnego "ZAGŁOBA" w Grajewie i zakład masarski PP-H "Smakowita" z Sokół.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę