wtorek, 07 kwietnia 2020 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ma być bezpieczniej na alei Piłsudskiego w Łomży

Po interwencjach mieszkańców, władze miasta chcą wprowadzić tymczasową organizację ruchu przy wyjeździe ze Szpitala Wojewódzkiego. "Teraz jest to bardzo niebezpieczne skrzyżowanie, na którym często dochodzi do kolizji i wypadków" - mówi Łukasz Czech z biura prasowego Urzędu Miasta w Łomży.

Wyjazd ze szpitala w Aleję Piłsudskiego - miejsce gdzie bardzo często dochodzi do kolizji drogowych
Wyjazd ze szpitala w Aleję Piłsudskiego - miejsce gdzie bardzo często dochodzi do kolizji drogowych

Kierowcy, którzy będą wyjeżdżali ze szpitala będą mogli skręcić tylko w prawo, w stronę ulicy Szosa Zambrowska, a nie tak jak do tej pory, także w stronę Ronda Solidarności. Takie rozwiązanie będzie funkcjonowało do czasu przebudowy alei Piłsudskiego.

W planach jest sygnalizacja świetlna przy skrzyżowaniu z ulicą Kazańską i rondo przy nieczynnym teraz wyjeździe ze szpitalnego parkinu. Tylko tą drogą będzie można wyjechać z placówki. Obecnie działająca droga będzie dostępna tylko dla karetek pogotowia.

Urzędnicy przygotowują już dokumentację do planowanej przebudowy. Ale ze względów proceduralnych prace mogą być rozpoczęte dopiero w przyszłym roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę