Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ma być bezpieczniej na alei Piłsudskiego w Łomży

Główne zdjęcie
Wyjazd ze szpitala w Aleję Piłsudskiego - miejsce gdzie bardzo często dochodzi do kolizji drogowych

Po interwencjach mieszkańców, władze miasta chcą wprowadzić tymczasową organizację ruchu przy wyjeździe ze Szpitala Wojewódzkiego. "Teraz jest to bardzo niebezpieczne skrzyżowanie, na którym często dochodzi do kolizji i wypadków" - mówi Łukasz Czech z biura prasowego Urzędu Miasta w Łomży.

Kierowcy, którzy będą wyjeżdżali ze szpitala będą mogli skręcić tylko w prawo, w stronę ulicy Szosa Zambrowska, a nie tak jak do tej pory, także w stronę Ronda Solidarności. Takie rozwiązanie będzie funkcjonowało do czasu przebudowy alei Piłsudskiego.

W planach jest sygnalizacja świetlna przy skrzyżowaniu z ulicą Kazańską i rondo przy nieczynnym teraz wyjeździe ze szpitalnego parkinu. Tylko tą drogą będzie można wyjechać z placówki. Obecnie działająca droga będzie dostępna tylko dla karetek pogotowia.

Urzędnicy przygotowują już dokumentację do planowanej przebudowy. Ale ze względów proceduralnych prace mogą być rozpoczęte dopiero w przyszłym roku.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę